Tieto webové stránky využívajú súbory cookies za účelom skvalitnenia poskytovaných služieb. Používaním týchto stránok súhlasíte s využívaním cookies.
Zatvoriť

Naše poslanie

Našim poslaním je ponúknuť firemným ako aj rezidenčným zákazníkom hlasové služby v kvalite, cene a obchodných podmienkach, ktoré prinášajú zákazníkom maximálnu flexibilitu, významne redukujú prevádzkové náklady, poskytujú komfort ako aj platformu pre budúci rozvoj služieb. Sme nadnárodný VoIP operátor a pre zákazníkov sa chceme stať dlhodobým a stabilným partnerom! 

Obchodný model

Peoplefone poskytuje hlasové služby na technológii VoIP (hlas cez IP). Samotná technolģia významne redukuje náklady, keďže na poskytovanie služieb využívame bežný širokopásmový internet. Nie je potrebná žiadna pevná linka, a vďaka prenositeľnosti čísla užívateľ môže byť stále dostupný na pôvodnom čísle. Náklady na poskytovanie služieb, administratívu a starostlivosť o zákazníkov sme minimalizovali nadnárodnou štruktúrou, keď lokálne v krajinách zabezpečujeme zákazníkom podporu prostredníctvom hotline a siete predajných a inštalačných partnerov. Rozvojové aktivity (nové služby pre segment SME, prípadne mobilné siete) sú riadené   centrálne. Medzi najvýznamnejších partnerov patrí Colt, GTS, ktorí zabezpečujú prepojenie sietí a dodávateľia VoIP riešení ako sú Cisco, Patton, 3CX.

Klasický hlasoví operátori pevných liniek už neprinášajú zákazníkom hodnotu

Napriek relatívne rýchlemu vstupu konkurencie na trh pevných liniek na Slovensku, zákazníci len vo veľmi malej miere pocítili redukciu nákladov a poplatkov za hlasové služby. Najväčší operátori sa vyhýbajú akýmkoľvek zmenám v štandardných poplatkoch za hlasové služby, keďže tie by viedli ku strate výnosov, ktoré v súčasnosti nevedia ako nahradiť. Ich riešením je častokrát len ponúknuť zákazníkom hlasové služby pod novou "značkou" a s jemne vylepšením štandardnými cenami, reps. cenami na niektoré destinácie. Od zákazníka však vyžadujú 2 ročnú viazanosť, pravidelné mesačné poplatky a pokutu v prípade porušenia viazanosti, minimálneho objemu hovorov. V podmienkach ekonomickej recesie, kedy dochádza k znižovaniu objemu transakcií a obchodov, je hlasová služba, ktorá zákazníkom neumožňuje byť dostatočne fleibilným, veľmi nepríjemným bremenom. 

Peoplefone si je vedomý potreby, ktorá tu existuje a má záujem poskytnúť cenovo zaujímavé hlasové služby transparentne, len s jediným cieľom:
dlhodobo spokojní zákazníci! Pridajte sa k nám
!

peoplefone. Talk more, pay less.

Support
Credit Cards
Media Markt Colt 3CX Fritz!
Saturn Verizon Acrobits Gigaset
Steg Belgacom Global IP Grandstream
Alltron Cablecom Patton
Interdiscount Astra
Migros Eletronics
© 2009-2023 peoplefone Slovakia