Tieto webové stránky využívajú súbory cookies za účelom skvalitnenia poskytovaných služieb. Používaním týchto stránok súhlasíte s využívaním cookies.
Zatvoriť

Layout image

Vážený(á) užívateľ(ka) peoplefone!


Na začiatku septembra máme pre Vás niekoľko cenných noviniek! Radi uvítame spätnú väzbu od našich zákazníkov. Aj vďaka nej sa nám podarilo uskutočniťniekoľko významných zmien:

NOVÝ WEB PEOPLEFONE

Od polovice augusta je pre zákazníkov k dispozícii nový web www.peoplefone.sk, ktorý zaujal podstatne viac existujúcich ako aj nových zákazníkov. V sekcii Podpora - FAQ (Najčastejšie kladené otázky) a Návody nájdeteešte viac odpovedí na otázky a najčastejšie problémy s ktorými  sa naši zákazníci stretli.

ZNÍŽENIE CIEN VOLANÍ NA MOBIL O 35%

Neustále sa snažíme znižovať Vaše poplatky za telefonovanie. Teraz ponúkame volania na mobil (O2, Orange, T-Mobile...) len za 12.9 ct/min. vrátane DPH. Zároveň sme upravili ceny volaní do pevných sietí, cenu pod 2.5 ct/min. vrátane DPH ponúkame do viac ako 50 krajín.
K úprave cien došlo aj u ďaľších významných destinácií ako je Rusko, Južná Amerika, Ázia.

PRENOSITEĽNOSŤ ČÍSEL

S rozšírením ponuky služieb aj na firemných zákazníkov, dokážeme dnes firmám ponúknuť prenesenie čísla od ich pôvodného hlasového operátora. Zákazníci tak môžu znížiť poplatky na telefonovanie až o 70% a naďalej byť dostupný na pôvodných telefónnych číslach. Viac info...

ODPORUČTE NÁS VAŠIM ZNÁMYM

Naďalej trvá pre užívateľov peoplefonepromo akcia "Odporučte nás známym".Avšak do 30. septembra 2012 za každé doporučenie klienta (rezidenčný zákazník alebo firma) sme zvýšili bonus za získanie nového zákazníka na 100% prvého dobitia, resp. 100% výšky prvej faktúry v prípade firemného klienta.

Ďakujeme za prejavenú dôveru!

Váš peoplefone tím
Support
Credit Cards
Media Markt Colt 3CX Fritz!
Saturn Verizon Acrobits Gigaset
Steg Belgacom Global IP Grandstream
Alltron Cablecom Patton
Interdiscount Astra
Migros Eletronics
© 2009-2021 peoplefone Slovakia