Tieto webové stránky využívajú súbory cookies za účelom skvalitnenia poskytovaných služieb. Používaním týchto stránok súhlasíte s využívaním cookies.
Zatvoriť

Layout image

Množstvo funkcií peoplefone

peoplefone Vám ponúka ďalšie funkcie, ktoré môžete spravovať priamo z Vášho konta:

Presmerovanie hovorov

Presmerovanie môžete aktivovať vo Vašom peoplefone konte. Poplatky za presmerovanie budú odpočítané z Vášho aktuálneho kreditu.

SMS

SMS správy za veľmi atraktívne ceny môžete odosielať priamo z Vášho peoplefone konta. Žiaľ, táto funkcia nie je sprístupnená z Vášho IP telefónu ani z VoIP aplikácií v počítači.

Softphone

peoplefone môžete využívať odkiaľkoľvek, kde sa práve nachádzate z Vášho notebooku. Táto funkcia je veľmi užitočná ak ste v zahraničí. Stačí si stiahnuť program Softphone priamo z peoplefone konta, vyplniť SIP údaje a môžete telefonovať z Vášho počítača. Ako príslušenstvo odporúčame USB telefón alebo headset.

Viac informácií na Doma - VoIP programy pre PC.

Fax: odosielanie a príjem

Do Vášho VoIP zariadenia môžete taktiež pripojiť faxové zariadenie pre príjem a odosielanie faxových správ cez internet. Pre pravidelné a intenzívne využívanie faxu Vám však odporúčame faxovanie cez pevnú linku kvôli vyššej spoľahlivosti prenosu.

Support
Credit Cards
Media Markt Colt 3CX Fritz!
Saturn Verizon Acrobits Gigaset
Steg Belgacom Global IP Grandstream
Alltron Cablecom Patton
Interdiscount Astra
Migros Eletronics
© 2009-2023 peoplefone Slovakia