Tieto webové stránky využívajú súbory cookies za účelom skvalitnenia poskytovaných služieb. Používaním týchto stránok súhlasíte s využívaním cookies.
Zatvoriť

Layout image

Telefónne čísla pre Vašu firmu

peoplefone Vám ponúka dve možnosti získania telefónnych číslel:

MOŽNOSŤ 1: Zobrazovanie Vašich súčasných čísel zadarmo

Ak plánujete peoplefone používať iba pre odchádzajúce hovory, funkciu zobrazovania Vašich pôvodných čísel si môžete aktivovať zadarmo vo Vašom peoplefone konte. Ak si prajete aby sa každý užívateľ prezentoval iným telefónnym číslom (nastaviteľné vo Vašej ústredni), kontaktujte nás.

MOŽNOSŤ 2: Prenesenie čísel do peoplefone

Ak chcete byť aj naďalej dostupný a prijímať hovory na pôvodnom telefónnom čísle, využivať VoIP služby peoplefone a ušetriť až 80% nákladov na mesačné poplatky ponúkame Vám možnosť preniesť si číslo od Vášho terajšieho hlasového operátora k nám!

Stačí ak vyplníte Žiadosť o prenesenie číslavopred uhradíte poplatok za prenos čísla a vyplnenú a podpísanú žiadosť pošlete k nám na [email protected]

pdf Žiadosť o prenesenie čísla

Náklady spojené s prenosom čísla

Náklady na prenos čísla EUR
MesačneJednorázový poplatokSpolu 1. rokSpolu ďalší rok
Analógové číslo0.50 EUR
15.- EUR
21.- EUR
6.- EUR
ISDN/Multiblok 2-5 čísel1.00 EUR
30.- EUR
42.- EUR
12.- EUR
DDI blok 10-100 čísel5.- do 15.- EUR
50.- EUR
110.- do 230.- EUR
60.- do 180.- EUR

Proces na prenos čísla

Hneď po prenesení čísla do peoplefone budú všetky prichádzajúce a odchádzajúce hovory realizované technológiou VoIP. Preto je absolútne nevyhnutné aby Vaše internetové pripojenie bolo funkčné! (Upozornenie: Pokiaľ je Vaše internetové pripojenie viazané na poskytovanie hlasových služieb, je potrebné, aby ste s Vašim poskytovateľom internetu dohodli prístup na internet bez hlasu - T-com bežne poskytuje takúto službu). V prípade, že potrebujete poradiť, prosím kontaktujte nás na [email protected]).

Váš zmluvný vzťah s hlasovým operátorom bude automaticky ukončený po prenesení telefónneho čísla do peoplefone. Žiadosť o prenesenie čísla musí byť podpísaná vlastníkom čísla. (Dôležité upozornenie: Pri prenose čísla, peoplefone spolupracuje s Benestra s.r.o., preto je na Žiadosti uvedené aj obchodné meno Benestra s.r.o. Bratislava).

MOŽNOSŤ 3: Kúpiť si peoplefone slovenské čísla

Ponúkame Vam slovenské telefónne čísla z rozsahu +421 696 85x xxx. Ceny vrátane DPH závisia od typu čísla.  Množina čísel je definovaná ako po sebe nasledujúce čísla. Ak si zakúpite 3 rôzne po sebe nenasledujúce čísla, zaplatíte EUR 12.- za 12 mesiacov.

Počet čísel
MesačneRočne
10.50 EUR
6.-  EUR
2-51.00 EUR12.- EUR
6-101.50 EUR18.- EUR
11-203.00 EUR36.- EUR

Support
Credit Cards
Media Markt Colt 3CX Fritz!
Saturn Verizon Acrobits Gigaset
Steg Belgacom Global IP Grandstream
Alltron Cablecom Patton
Interdiscount Astra
Migros Eletronics
© 2009-2023 peoplefone Slovakia