Tieto webové stránky využívajú súbory cookies za účelom skvalitnenia poskytovaných služieb. Používaním týchto stránok súhlasíte s využívaním cookies.
Zatvoriť

VoIP riešenia v závislosti od technológie

Riešenia "VŠETKO V JEDNOM"

Peoplefone Vám odporúča nasledujúce tri zariadenia, ktoré v sebe integrujú viacero funkcií ako router, WiFi, DECT a malú ústredňu v jednom zariadení. Všetky tri zariadenia podporujú minimálne VoIP a ISDN siete

FRITZ!Box 7390

-> 3 kanály 249.- EUR
How it works - FRITZ!Box 7390

FRITZ!Box 7390 je ideálne zariadenie plniace všetky základné potreby ako modem, router, WLAN, DECT, základné a pokročilejšie PBX funkcie. Podporuje pripojneie analógových, ISDN alebo DECT telefónov a 3 simultánne hovory naraz. Je jednoducho konfigurovateľný a obsahuje menu vo viacerých jazykoch. Viac info...

Gigaset DX 800A

-> 4 kanály 299.- EUR
How it works - Gigaset DX 800A

Gigaset DX 800A je dokonalým komunikačným nástrojom pre menšie firmy. Podporuje pripojenie analógových, ISDN alebo VoIP liniek a dovoľuje vykonávať až 4 simultánne hovory naraz (2 ISDN/analógové + 2 VoIP). Podporuje pripojenie až 6 DECT slúchadiel. Má zabudované 3 odkazovače. Viac info...

Pulsar 100, Pulsar 200

# počet kanálov závisí od modelu
od 995.- EUR
How it works - Pulsar 100, Pulsar 200

Pulsar 100 pre malé firmy a Pulsar 200 pre stredne veľké firmy kombinujúce  VoIP gateway a telefónny systém s veľmi nízkymi obstarávacími nákladmi. ISDN a VoIP prevádzku je možné kombinovať a prepájať podľa potrieb zákazníka. Produkty Pulsar sú inštalované priamo zamestnancami spoločnosti Pulsar.

VOIP GATEWAY

Ak si prajete ponechať pôvodný telefónny systém (PBX) a zároveň si užívať výhody lacného telefonovania s peoplefone bez zbytočne vysokých investícií, VoIP gateway je pre Vás to najlepšie riešenie.

Patton (Smartnode)

-> 8 kanálov od 750.- EUR
How it works - Patton (Smartnode)

Pomocou VoIP Gatewaye je možné pripojiť Váš súčasný telefónny systém bez akejkoľvek zmeny, ISDN a VoIP prevádzku je možné kombinovať a prepájať podľa potrieb zákazníka. Veľa spoločností kombinuje napr. smerovanie odchádzajúcich hovorov cez peoplefone a prichádzajúce hovory cez pôvodného poskytovateľa, napr. Slovak Telekom. Peoplefone odporúča Patton Smartnode gateway.

SOFTVÉROVÉ PBX

Vďaka softvérovej PBX máte prístup k stovkám funkcií za veľmi prijateľné ceny. Jediná požiadavka na Vašu firmu je aby ste disponovali serverom, na ktorý sa stiahne a nainštaluje program.

3CX / Swyx / SnomOne

# počet kanálov v závisí od licencie od 1'000.-EUR
How it works - 3CX / Swyx / SnomOne

Riešenia založené na softvérovej PBX prinášajú všetky výhody tradičného spôsobu telefonovania bez potreby vysokých investícií. VoIP gateway tiež dokáže využiť ISDN ako záložnú linku pre prípad výpadku internetovej konektivity. Peoplefone odporúča 3CX riešenie, ktoré pre Vás predkonfigurujeme. Ako alternatívy softvérových PBX odporúčame Swyx a SnomOne.

HARDVÉROVÉ PBX

Hardvérové riešenie ústredne je najklasickejším spôsobom ako vytvoriť telefónny systém. Takmer všetky komunikačné servery pracujú s ISDN ako aj s VoIP.

Aastra / Panasonic / Siemens

-> počet kanálov v závisí od licencie od 3'000.- EUR
How it works - Aastra / Panasonic / Siemens

Hybridný telefónny systém kombinujúci ISDN a VoIP s maximálnym funkčným potenciálom. Hardvérová PBX Vám ponúkne maximálnu hodnotu a tradičný komfort. Peoplefone odporúča Aastra IntelliGate. Ďalšou alternatívou je Panasonic a Siemens.

VIRTUÁLNA PBX

Navrhnutá špeciálne pre nové spoločnosti, ktoré do budúcnosti plánujú rozširovanie bez potreby ďalších investícií. Virtuálna PBX, tiež zvaná hostovaná PBX alebo Centrex je v súčasnosti najperspektívnejším riešením pre business VoIP

SKFON Virtuálna PBX

-> počet kanálov v závisí od licencie  0.- EUR
How it works - peoplefone Virtual PBX Ak preferujete vynikajúci systém bez akéhokoľvek hardvérového alebo softvérového vybavenia vo Vašej kancelárii, ponúkame Vám peoplefone hosting. Tento virtuálny systém sa veľmi jednoducho prispôsobí v prípade potreby rozširovania bez ďalších investícií.
Support
Credit Cards
Media Markt Colt 3CX Fritz!
Saturn Verizon Acrobits Gigaset
Steg Belgacom Global IP Grandstream
Alltron Cablecom Patton
Interdiscount Astra
Migros Eletronics
© 2009-2018 peoplefone Slovakia