Tieto webové stránky využívajú súbory cookies za účelom skvalitnenia poskytovaných služieb. Používaním týchto stránok súhlasíte s využívaním cookies.
Zatvoriť


Chcete si ponechať súčasný telefónny systém (PBX) a telefóny

Ak ste spokojný s Vašim súčasným telefónnym systémom ale máte záujem využívať výhody peoplefone, stačí Vám pridať iba VoIP gateway alebo zakúpiť IP licencie do Vašej ústredne. To znamená nulový dopad na užívateľov ale drastický pokles výdajov za telefonovanie

VoIP Gateway

-> 8 kanálov
How it works - VoIP Gateway

Pomocou VoIP Gateway je možné pripojiť Váš pôvodný systém na VoIP bez potreby čokoľvek meniť. Je možné kombinovať VoIP a ISDN prevádzku podľa aktálnej potreby. Veľa spoločností kombinuje napr. smerovanie odchádzajúcich hovorov cez peoplefone a prichádzajúce hovory cez pôvodného poskytovateľa, napr. Slovak Telekom. Peoplefone odporúča Patton Smartnode gatewaye.

Zlepšite Váš telefónný systém pomocou VoIP

# počet kanálov v závisí od licencie
How it works - Upgrade your Telefon System with VoIP

Ak vlastníte moderný telefónny systém (PBX), ktorý je VoIP kompatibilný, stačí Vám zakúpiť si IP-modul alebo IP licencie v počte rovnajúcom sa počtu požadovaných VoIP kanálov. Pre viac informácií kontaktujte Vašich technikov/správcov systémov.


Support
Credit Cards
Media Markt Colt 3CX Fritz!
Saturn Verizon Acrobits Gigaset
Steg Belgacom Global IP Grandstream
Alltron Cablecom Patton
Interdiscount Astra
Migros Eletronics
© 2009-2023 peoplefone Slovakia