Tieto webové stránky využívajú súbory cookies za účelom skvalitnenia poskytovaných služieb. Používaním týchto stránok súhlasíte s využívaním cookies.
Zatvoriť

Profesionálne VoIP riešenie podľa požiadaviek

Chcete si ponechať súčasný telefónny systém (PBX) a telefóny

Ak ste spokojný s Vašim súčasným telefónnym systémom ale máte záujem využívať výhody peoplefone, stačí Vám pridať iba VoIP gateway alebo zakúpiť IP licencie do Vašej ústredne. To znamená nulový dopad na užívateľov ale drastický pokles výdajov za telefonovanie

VoIP Gateway

-> 8 kanálov od 750.- EUR
How it works - VoIP Gateway

Pomocou VoIP Gateway je možné pripojiť Váš pôvodný systém na VoIP bez potreby čokoľvek meniť. Je možné kombinovať VoIP a ISDN prevádzku podľa aktálnej potreby. Veľa spoločností kombinuje napr. smerovanie odchádzajúcich hovorov cez peoplefone a prichádzajúce hovory cez pôvodného poskytovateľa, napr. Slovak Telekom. Peoplefone odporúča Patton Smartnode gatewaye.

Zlepšite Váš telefónný systém pomocou VoIP

# počet kanálov v závisí od licencie cena na požiadanie
How it works - Upgrade your Telefon System with VoIP

Ak vlastníte moderný telefónny systém (PBX), ktorý je VoIP kompatibilný, stačí Vám zakúpiť si IP-modul alebo IP licencie v počte rovnajúcom sa počtu požadovaných VoIP kanálov. Pre viac informácií kontaktujte Vašich technikov/správcov systémov.

Ak chcete NOVÉ inovatívne riešenie

Ak máte záujem v každom prípade vymeniť Váš starý systém alebo sa práve rozhodujete čím vybaviť Vašu novú spoločnosť, odporúčame Vám nasledovné riešenia:

Všetko v jednom

# počet kanálov závisí od modelu
od 249.- EUR
How it works - All in One Box

"All in one" zariadenia predstavujú ideálne riešenie pri obmedzenom rozpočte a súčasnom zachovaní všetkých požadovaných funkcií. Napr.: Fritz!Box 7390 a Gigaset DX800A dokážu obslúžiť 1-3 užívateľov, Pulsar 100 alebo 200  sú dizajnované pre oveľa väčší počet užívateľov. Peoplefone má množstvo zákazníkov, ktorí využívajú práve tieto zariadenia.

Softvérová PBX

# počet kanálov v závisí od licencie od 1'000.- EUR
How it works - Software PBX

Riešenia založené na softvérovej PBX prinášajú všetky výhody tradičného spôsobu telefonovania bez potreby vysokých investícií. VoIP gateway tiež dokáže využiť ISDN ako záložnú linku pre prípad výpadku internetovej konektivity. Peoplefone odporúča 3CX riešenie, ktoré pre Vás predkonfigurujeme. Ako alternatívy softvérových PBX odporúčame Swyx a SnomOne.

Virtuálna PBX

# počet kanálov v závislosti od licencie  0.- EUR
How it works - Virtual PBX Ak preferujete vynikajúci systém bez akéhokoľvek hardvérového alebo softvérového vybavenia vo Vašej kancelárii, ponúkame Vám peoplefone hosting. Tento virtuálny systém sa veľmi jednoducho prispôsobí v prípade potreby rozširovania bez ďalších investícií.

Hardvérová PBX

# počet kanálov v závisí od licencie od 3'000.- EUR
How it works - Hardware PBX

Hybridný telefónny systém kombinujúci ISDN a VoIP s maximálnym funkčným potenciálom. Hardvérová PBX Vám ponúkne maximálnu hodnotu a tradičný komfot. Peoplefone odporúča Aastra IntelliGate. Ďalšou alternatívou je Panasonic a Siemens.

Support
Credit Cards
Media Markt Colt 3CX Fritz!
Saturn Verizon Acrobits Gigaset
Steg Belgacom Global IP Grandstream
Alltron Cablecom Patton
Interdiscount Astra
Migros Eletronics
© 2009-2018 peoplefone Slovakia